Weibang WBGT6813-TE Kosiarka spalinowa bijakowa
- Profesjonalna kosiarka bijakowa z napędem gąsienicowym i funkcją mulczowania (młotowa) przeznaczona do usuwania przerośniętej trawy, chwastów i koszenia wysokiej trawy, pędów winorośli, jeżyn, gałęzi, chrustu i ścierniska na dużych obszarach o trudnym terenie, do intensywnego cięcia i rozdrabniania trawy, poradzi sobie z zaroślami oraz odrostami korzeniowymi
- Regulacja prędkości, rozrusznik ręczny. Użytkownik może dostosować prędkość do rodzaju koszonej roślinności oraz zmieniać bieg przekładni
- Karczownik posiada 38 noży bijakowych w kształcie litery Y ze stali, umieszczonych na poziomym wale, zapewnia doskonałą jakość cięcia
- Szeroka głowica tnąca 68 cm pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się chwastów i trawy na dużych obszarach
- Blokowane przednie koła, umożliwiają utrzymanie wymaganej linii cięcia, także podczas pracy na stromym terenie
- Położenie uchwytu i kosiarki jest regulowane. Uchwyt można obrócić w dowolną stronę, aby dostosować wysokość do warunków pracy. Kierownicę można szybko ustawić zarówno w pozycji pionowej, jak i poziomej
- Ergonomiczne zaprojektowane i znajdujące się w zasięgu ręki dźwignie sterujące (odblokowywanie, hamulce i skrzynia biegów)
- Panel sterowania jest wyposażony w wiele uchwytów sterujących, które umożliwiają pełną kontrolę nad kosiarką. Uchwyty obejmują regulację przepustnicy silnika, zmianę biegu przekładni oraz włączanie, wyłączanie wirnika tnącego
- Użytkownik może kontrolować moment włączenia noży bijakowych w zależności od potrzeb i uniknąć przypadkowego uszkodzenia maszyny lub otaczającej roślinności, co pozwala na bezpieczne wykonanie pracy
- Odporność na wstrząsy, wzmocniona skrzynia CVT. Dzięki 9-konnemu silnikowi benzynowemu oraz systemowi przekładni ciągłej zmiany biegów (CVT) jest w stanie poradzić sobie z trudnymi warunkami pracy
- Pod stalową obudową z dużą prędkością obraca się zestaw noży młotkowych osadzonych na cylindrze, które tną trawę
- Walec bijakowy z nożami jest całkowicie schowany pod solidną stalową osłoną. Noże zawieszone są luźno na cylindrze na szpilkach, dzięki czemu mogą spaść przy uderzeniu w kamień lub inny przedmiot
- Opcjonalnie można użyć pilota do zdalnego sterowania w trudnym terenie (ugory, pobocza dróg, tereny o silnym nachyleniu, krzaki, chrust)
- Obserwuj produkt:
- Kod: WBGT6813-TE
- Producent: Weibang
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 21 950,41 zł 29 999,00 zł 26 999,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność silnika | 392 cm³ |
| Producent silnika | Brilliant |
| Moc | 6,6 kW/9 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem hybrydowym gąsienicowym |
| Zalecana powierzchnia | 10000 m² |
| Szerokość koszenia | 68 cm |
| Wysokość koszenia | 10-90 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | 6 stopni |
| Systemy koszenia | Mulczowanie |
| Pojemność kosza | Nie |
| Waga | 295 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Weibang WBGT6813-TE

