| Pojemność silnika | 392 cm³ |
| Producent silnika | Brilliant |
| Moc | 6,6 kW/9 KM |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| System chłodzenia | Powietrzem |
| Układ napędowy | Z napędem hybrydowym gąsienicowym |
| Zalecana powierzchnia | 10000 m² |
| Szerokość koszenia | 68 cm |
| Wysokość koszenia | 10-90 mm |
| Regulacja wysokości koszenia | 6 stopni |
| Systemy koszenia | Mulczowanie |
| Pojemność kosza | Nie |
| Waga | 295 kg |
Instrukcje obsługi Weibang WBGT6813-TE
