Husqvarna WDC 220 Odkurzacz elektryczny budowlany
- Kompaktowy odkurzacz na mokro i na sucho skutecznie radzi sobie z brudem, kurzem, rozlanymi płynami i zanieczyszczeniami
- Odkurzacz spełnia wymagania klasy pyłu L. Klasa L nadaje się do pyłów o niskim stopniu zagrożenia, takich jak pyły domowe, z drewna miękkiego, gips i plastik, prac remontowych
- Zmywalny filtr PET o długiej żywotności, filtr używany jest do pracy na sucho i na mokro
- Kółka nastawne z zakresem ruchu 360 stopni zapewniają doskonałą zwrotność
- Półautomatyczne czyszczenie filtra: fizelinowy filtr workowy skutecznie zatrzymuje pył i zanieczyszczenia, także w trakcie opróżniania zbiornika
- Funkcja wydmuchu: możliwość podłączenia węża na wylocie powietrza umożliwia pracę w trybie dmuchawy do wykorzystania przy sprzątaniu liści, czyszczeniu wąskich miejsc, czyszczeniu narzędzi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967907901
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 657,72 zł 899,00 zł 809,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Moc znamionowa | 1000 W |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Fazy | 1 ph |
| Maksymalne podciśnienie | 210 mbar |
| Źródło zasilania | Przewód |
| Długość przewodu | 5 m |
| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP 24 |
| Pojemnik | 20 L |
| Przepływ powietrza | 3600 L/min |
| Długość węża | 2,5 m |
| Średnica węża | 32 mm |
| Klasa pyłów | L (niski poziom bezpieczeństwa) |
| Waga | 8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna WDC 220

