| Moc znamionowa | 1000 W |
| Napięcie | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Fazy | 1 ph |
| Maksymalne podciśnienie | 210 mbar |
| Źródło zasilania | Przewód |
| Długość przewodu | 5 m |
| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP 24 |
| Pojemnik | 20 L |
| Przepływ powietrza | 3600 L/min |
| Długość węża | 2,5 m |
| Średnica węża | 32 mm |
| Klasa pyłów | L (niski poziom bezpieczeństwa) |
| Waga | 8 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna WDC 220

Opcje produktu
szt.