Husqvarna TC 242T Traktorek ogrodowy spalinowy z koszem
- Wyposażony w potężny, dwucylindrowy silnik Briggs&Stratton, funkcję rozdrabniania BioClip
- Traktor ze zintegrowanym tylnym pojemnikiem 320 L w komplecie. Przesuwny, regulowany fotel
- Licznik godzin cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów
- Rozpoczęcie pracy dzięki automatycznemu ssaniu
- Sterowana pedałem przekładnia hydrostatyczna
- Ręczne załączanie urządzenia tnącego
- Urządzenie tnące wzmocnione stalą dla wytrzymałości na przedniej i bocznej krawędzi, z kołami, które zmniejszają ryzyko zdzierania powierzchni podczas koszenia nierównych trawników
- Air Induction. Mocny strumień powietrza unosi trawę przed skoszeniem, doskonałe cięcie i zbieranie trawy
- Cena zawiera pojemnik na trawę
- Ochrona przednia dostępna dodatkowo, nie jest wliczona w cenę
- Obserwuj produkt:
- Kod: 960510191
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 15 358,54 zł 20 990,00 zł 18 891,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 656 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Briggs&Stratton |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 9,6 kW/13 KM |
| Szerokość koszenia | 108 cm |
| Wysokość koszenia | 38-102 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 6,7 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC 242T
