| Pojemność cylindra | 656 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Briggs&Stratton |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 9,6 kW/13 KM |
| Szerokość koszenia | 108 cm |
| Wysokość koszenia | 38-102 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 6,7 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC 242T

Opcje produktu