Husqvarna TC 138 Traktorek ogrodowy spalinowy bez kosza
- Pojemnik na trawę dostępny jako osprzęt
- Licznik godzin cyfrowy z funkcją przypominania o serwisie, z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów
- Rozpoczęcie pracy dzięki automatycznemu ssaniu
- Regulacja prędkości i kierunku jazdy odbywa sza pomocą sterowanej pedałem przekładni hydrostatycznej. Osobny pedał do jazdy do przodu i do tyłu
- Możliwość podłączenia węża z wodą do gniazda, aby oczyścić spód urządzenia tnącego
- Dźwignia regulacji wysokości koszenia na błotniku
- Wskaźnik zapełnienia pojemnika
- Przesuwny, regulowany fotel
- Urządzenie tnące z kołami, które zmniejszają ryzyko zdzierania powierzchni podczas koszenia nierównych trawników
- Air Induction. Mocny strumień powietrza unosi trawę przed skoszeniem, doskonałe cięcie i zbieranie trawy oraz liści
- Cena nie zawiera ochrony przedniej, pojemnika na trawę, dostępnych jako osprzęt
- Obserwuj produkt:
- Kod: 960510200
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 10 968,29 zł 14 990,00 zł 13 491,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 8,9 kW/12,1 KM |
| Szerokość koszenia | 97 cm |
| Wysokość koszenia | 38-102 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 6,7 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC 138
