| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 8,9 kW/12,1 KM |
| Szerokość koszenia | 97 cm |
| Wysokość koszenia | 38-102 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 6,7 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC 138

Opcje produktu