Husqvarna TC 114 Traktorek ogrodowy spalinowy z koszem
- Kompaktowy traktor zapewnie doskonałe zbieranie pokosu do kosza o pojemności 250 L, który opróżnimy bezproblemowo z pozycji kierowcy
- Dedykowany do powierzchni trawnika 2000 m²
- Regulacja wysokości koszenia za pomocą dźwigni
- Rozpoczęcie pracy dzięki automatycznemu ssaniu w każdych warunkach pogodowych
- Licznik godzin ułatwia kontrolę nad terminami serwisowania i konserwacji
- Przekładnia hydrostatyczna sterowana pedałem
- Elektryczne załączanie noży tnących
- Napęd na dwa pedały dla lepszej kontroli jazdy
- Rozruch i funkcja cofania za pomocą kluczyka
- Urządzenie tnące wyposażone jest w koła zapobiegające zdzieraniu trawy podczas koszenia nierównych trawników
- Cena zawiera hak holowniczy do podłączenia urządzeń do pracy z tyłu, pojemnik na trawę
- Ochrona przednia dostępna dodatkowo, nie jest wliczona w cenę
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970622301
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Cena specjalna ważna do 31.12.2026
- Cena netto: 10 821,95 zł 14 790,00 zł 13 311,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 9 kW/12,2 KM |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
| Wysokość koszenia | 25-100 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC 114
_1.webp?1697115346807)
