| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 9 kW/12,2 KM |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
| Wysokość koszenia | 25-100 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC 114
_1.webp?1697115346807)
Opcje produktu
szt.