Husqvarna TC 112 Traktorek ogrodowy spalinowy z koszem
- Kompaktowy traktor, który sprawnie porusza się po wąskich przejściach i z łatwością kosi duże trawniki
- Zalecana powierzchnia do pracy 2000 m²
- Ergonomicznie rozmieszczone dźwignie, intuicyjne pedały i urządzenie tnące ze wspomaganiem sprężynowym zapewniają wygodę
- Maszynę wyposażono w kosz o pojemności 250 L i 2 noże z szerokością koszenia 95 cm
- Beznarzędziowa regulacja pozycji fotela
- Rozruch i funkcja cofania za pomocą kluczyka
- Licznik godzin ułatwia kontrolę nad terminami serwisowania i konserwacji
- Sterowana pedałem przekładnia hydrostatyczna
- Ręczne włączanie noży tnących. Regulacja wysokości koszenia za pomocą dźwigni
- Napęd na dwa pedały dla lepszej kontroli jazdy
- Urządzenie tnące wyposażone w boczne koła zapobiegające wyrywaniu trawy
- Cena zawiera hak holowniczy do pracy z różnymi akcesoriami montowanymi z tyłu, pojemnik na trawę
- Ochrona przednia dostępna dodatkowo, nie jest wliczona w cenę
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970622201
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: Cena specjalna ważna do 31.12.2026
- Cena netto: 8 992,68 zł 12 290,00 zł 11 061,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 413 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 8 kW/10,8 KM |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
| Wysokość koszenia | 25-100 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC 112
.webp?1697114359023)
