| Pojemność cylindra | 413 cm³ |
| Cylindry | 1 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 8 kW/10,8 KM |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
| Wysokość koszenia | 25-100 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
Instrukcje obsługi Husqvarna Traktor TC 112
.webp?1697114359023)
Opcje produktu
szt.