Husqvarna T540XP II Pilarka spalinowa łańcuchowa dla arborystów
- Spalinowa pilarka łańcuchowa z górnym uchwytem, przeznaczona dla arborystów, do pracy w koronach drzew
- Do użytku z prowadnicą od 12 do 16 cali
- AutoTune zapewnia optymalną wydajność silnika poprzez automatyczne jego ustawianie. Wyrównuje różne paliwa, wysokość, wilgotność, temperaturę i zatkany filtr powietrza
- Smarowanie łańcucha dzięki regulowanej pompie olejowej
- Boczny napinacz piły łańcuchowej
- Regulacja górnego uchwytu do dłoni operatora
- Zaczep do paska umożliwia szybkie i łatwe przymocowanie pilarki do uprzęży wspinaczkowej
- Możliwość szybkiego demontażu filtra w celu wymiany
- Wyłącznik powracający automatycznie do pozycji ON
- Air Injection, odśrodkowy układ oczyszczania powietrza usuwa większe cząsteczki kurzu i zanieczyszczeń
- Zatrzaskowe zamknięcie pokrywy cylindra umożliwia szybką wymianę świecy zapłonowej i czyszczenie
- Skrzynia korbowa ze stopu magnezu
- Przezroczysty wskaźnik ułatwia kontrolę poziomu paliwa
- Bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej w przypadku odbicia natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Smart Start i pompa paliwowa zapewniają łatwy rozruch przy minimalnym wysiłku
- Cena obejmuje ostrogę, łańcuch, prowadnicę 14 cali
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967287514
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 852,85 zł 3 899,00 zł 3 509,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 19,4 m/s |
| Pojemność cylindra | 38 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,8 kW/2,4 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S93G |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 3,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna T540XP II
