| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 19,4 m/s |
| Pojemność cylindra | 38 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,8 kW/2,4 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 40 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 14 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | S93G |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 3,9 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna T540XP II

Opcje produktu