Husqvarna T525 Pilarka spalinowa łańcuchowa dla arborystów
- Profesjonalna pilarka z górnym uchwytem do przycinania i docinania, łatwa i wygodna w użyciu
- Najmniejsza pilarka spalinowa do pielęgnacji drzew w niepełnym, czy w pełnym wymiarze godzin
- Przeznaczona do użytku z prowadnicą 10-cali lub 12-cali
- Silnik X-Torq zapewnia mniejsze zużycie paliwa oraz emisję zanieczyszczeń
- Zaczep do paska umożliwia przymocowanie pilarki do uprzęży wspinaczkowej
- Boczny napinacz piły łańcuchowej
- Zamknięcie zatrzaskowe, szybki demontaż pokrywy oszczędza czas podczas czyszczenia lub wymiany filtra powietrza
- Pompa paliwowa i rozrusznik Smart Start zapewniają łatwy rozruch przy minimalnym wysiłku
- Po użyciu wyłącznik jest automatycznie przywracany do położenia włączenia ON, aby ułatwić następny start
- Cena obejmuje łańcuch, prowadnicę 10 cali
- Cena nie obejmuje ostrogi
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967633411
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 121,14 zł 2 899,00 zł 2 609,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 18,1 m/s |
| Pojemność cylindra | 27 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,1 kW/1,5 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 20 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H00 |
| Podziałka | 1/4" |
| Waga | 2,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna T525
