| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 18,1 m/s |
| Pojemność cylindra | 27 cm³ |
| Moc wyjściowa | 1,1 kW/1,5 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 20 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H00 |
| Podziałka | 1/4" |
| Waga | 2,7 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna T525

Opcje produktu