Husqvarna RC 320Ts Rider spalinowy AWD z koszem
- Rider z silnikiem dwucylindrowym nadaje do koszenia dużych ogrodów, wyposażony w innowacyjny system zbierania skoszonej trawy do 300-litrowego kosza bez zatykania. Automatyczne ugniatanie ścinków dla optymalnego wypełnienia
- Opróżnianie kosza z fotela operatora. Przełączanie między trybem ze zbieraniem a bez zbierania
- Napęd AWD zapewnia manewrowanie w każdych warunkach, automatycznie dostosowuje przyczepność na wszystkich kołach na nierównej, wilgotnej, śliskiej nawierzchni i na zboczach
- Przegubowy układ kierowniczy zapewnia zwrotność i ułatwia jazdę wokół przeszkód
- Licznik motogodzin z przypomnieniem serwisowym
- Automatyczne załączanie noży roboczych
- Przekładnia hydrostatyczna — prędkość i kierunek wybiera się za pomocą pedałów
- Gniazdo 12 V umożliwia podłączenie dodatkowego sprzętu elektrycznego, naładowanie telefonu komórkowego
- Rama do mocowania przystawek montowanych z przodu: szczotka, kosiarka bijakowa, lemiesz śnieżny
- "Pływające" urządzenie tnące dostosowuje się do kształtu podłoża, zmniejsza ryzyko zdzierania powierzchni trawnika
- Obrotowe koła podporowe dla płynnej pracy na zakrętach
- Urządzenie tnące można przechylić o 90 stopni, aby ułatwić serwisowanie i czyszczenie
- Cena obejmuje gałkę kierownicy
- Cena nie zawiera urządzenia tnącego Combi 103 lub 112 cm z funkcją BioClip lub wyrzutem tylnym
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970621201
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (1 szt)
-
-
- Cena netto: 37 243,90 zł 50 900,00 zł 45 810,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 635 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 12,7 kW/17,2 KM |
| Pojemność akumulatora | 5,5 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Szerokość koszenia | 103-112 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 8 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 125 kg |
| Pojemność kosza | 300 L |
| Waga | 327 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider RC 320Ts
