| Pojemność cylindra | 635 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Husqvarna |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 12,7 kW/17,2 KM |
| Pojemność akumulatora | 5,5 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Szerokość koszenia | 103-112 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 8 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 125 kg |
| Pojemność kosza | 300 L |
| Waga | 327 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider RC 320Ts

Opcje produktu
szt.