Husqvarna R200iX Rider akumulatorowy
- Elektryczna kosiarka zasilana w 100% z baterii. Możliwość dołożenia dodatkowego akumulatora w celu wydłużenia czasu pracy
- Wskaźnik LED stanu ładowania pozwalają na lepszą kontrolę i planowanie pracy
- Tryb ekonomiczny Save obniża prędkość obrotową, zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora
- Tryb dynamicznego koszenia, który automatycznie dostosowuje moc dostarczaną do noży odpowiednio do warunków i zapewnia najlepsze rezultaty
- Przegubowy układ kierowniczy. Doskonała zwrotność przy minimalnym promieniu skrętu
- W pełni elektryczny układ napędowy działa bez pasa napędowego, niski poziom hałasu
- Wyrzut tylny do wyższej trawy w standardzie, opcjonalnie można zamontować wkładkę do mulczowania BioClip, która tnie trawę na drobne kawałki
- Sprzęgło elektromagnetyczne. Noże włączają się automatycznie po opuszczeniu zespołu tnącego, aby szybko i płynnie rozpocząć pracę
- Sterowanie każdym napędem noży odbywa się indywidualnie, na przykład gdy tylko jedna część zespołu tnącego porusza się po grubej trawie
- Skrętna oś tylna zapewnia maksymalną przyczepność kół napędowych i płynną jazdę po nierównych powierzchniach
- Cena nie zawiera urządzenia tnącego Combi 94 lub 103 cm z funkcją rozdrabniania BioClip, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970649901
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 21 878,05 zł 29 900,00 zł 26 910,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Rodzaj paliwa | Akumulator |
| Pojemność akumulatora | 38,5 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Szerokość koszenia | 94-103 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Elektryczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9,5 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 110 kg |
| Waga | 190 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna R200iX
