| Rodzaj paliwa | Akumulator |
| Pojemność akumulatora | 38,5 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Szerokość koszenia | 94-103 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Elektryczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektromagnetyczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 9,5 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 110 kg |
| Waga | 190 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna R200iX

Opcje produktu