Husqvarna 120i Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki
- Pilarka łańcuchowa bezprzewodowa do prac w ogrodzie, do przycinania małych gałęzi i ścinania małych drzew
- Charakteryzuje się niskim poziomem hałasu, nie emituje spalin
- Dla dodatkowego bezpieczeństwa zastosowano bezwładnościowy hamulec piły łańcuchowej. W przypadku odbicia hamulec natychmiast zatrzymuje łańcuch
- Tryb Save zmniejsza poziom hałasu i oszczędza czas pracy akumulatora produktu poprzez obniżenie obrotów. To rozwiązanie do zadań, które nie wymagają pełnej mocy
- Brak szczotek oznacza wyeliminowanie tarcia, a także niższą temperaturę silnika. Eliminuje to również potrzebę wymiany zużytych szczotek
- Beznarzędziowe napinanie łańcucha
- Konstrukcja osłony dłoni zapewnia lepszą widoczność końcówki pilarki i kontrolę podczas pracy
- Panel sterowania i klawiatura są intuicyjne w obsłudze
- Podnoszony korek zbiornika oleju do smarowania łańcucha jest łatwy do otwarcia w rękawicach
- Cena obejmuje prowadnicę 12 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki i akumulatora w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967098201
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 730,89 zł 999,00 zł 899,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 11,5 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 12 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H38 |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 2,95 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna 120i
