| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 11,5 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 35 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 12 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | H38 |
| Podziałka | 3/8" mini |
| Waga | 2,95 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna 120i

Opcje produktu