Husqvarna P 535HX Rider Hybryda AWD
- Hybrydowa kosiarka z przednim urządzeniem tnącym, napędem na wszystkie koła AWD zapewnia łatwe manewrowanie, stabilność podczas jazdy po terenie pochyłym, wilgotnej, śliskiej nawierzchni
- Elektroniczna kontrola przyczepności za pomocą zintegrowanych czujników
- Układ napędowy zmniejsza zużycie paliwa oraz emisję spalin
- Włączenie podwójnych źródeł energii w połączeniu z wysoką wydajnością w systemie hybrydowym
- Elektryczny tryb umożliwia wykorzystanie mazyny jako transporter narzędzi, bez emisji zanieczyszczeń. Bardzo przydatny do pracy z koszem lub do zadań z narzędziami montowanymi z tyłu
- Moduł łączności z Husqvarna Fleet Services
- Licznik motogodzin cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów
- Przegubowy układ i hydrauliczne wspomaganie kierownicy
- Hydrauliczne sterowanie osprzętem, montowanego z przodu. Zawiera dwa pomocnicze złącza hydrauliczne, zawór, przełącznik i węże ze złączami i przewodami
- Dynamiczny kolorowy wyświetlacz dotykowy, dobra widoczność nawet w pełnym słońcu
- Minimalny promień skrętu dzięki przegubowemu układowi kierowniczemu
- Cena obejmuje gałkę kierownicy
- Cena nie zawiera urządzenia tnącego Combi 132 lub 180 cm, ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967985503
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 146 268,29 zł 199 900,00 zł 179 910,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 1123 cm³ |
| Cylindry | 3 |
| Producent silnika | Kubota |
| Rodzaj paliwa | Hybryda Akumulator Li-ion/Diesel |
| Moc znamionowa | 17,8 kW/24,2 KM |
| Pojemność akumulatora | 40 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Szerokość koszenia | 132-180 cm |
| Wysokość koszenia | 30-112 mm |
| Rodzaj przekładni | Elektryczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 19,5 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 350 kg |
| Waga | 790 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna P535HX Hybryda
