| Pojemność cylindra | 1123 cm³ |
| Cylindry | 3 |
| Producent silnika | Kubota |
| Rodzaj paliwa | Hybryda Akumulator Li-ion/Diesel |
| Moc znamionowa | 17,8 kW/24,2 KM |
| Pojemność akumulatora | 40 Ah |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Szerokość koszenia | 132-180 cm |
| Wysokość koszenia | 30-112 mm |
| Rodzaj przekładni | Elektryczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 19,5 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 350 kg |
| Waga | 790 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna P535HX Hybryda

Opcje produktu