Husqvarna P 524X Rider spalinowy AWD
- Rider do całorocznych prac na skomplikowanych obszarach. Napęd na 4 koła AWD, stabilność podczas jazdy po terenie pochyłym. Wyposażony w konstrukcję zabezpieczającą przed skutkami przewrócenia się pojazdu ROPS i pasy bezpieczeństwa certyfikowane zgodnie z międzynarodowymi standardami
- Przegubowy układ i hydrauliczne wspomaganie kierowniczy, wykaszanie miejsc trudnodostępnych
- Żeliwna tylna oś, pompy tłokowe o zmiennym wydatku z oddzielnymi przekładniami dla osi przedniej i tylnej
- Elektrycznie włączany hamulec postojowy, również w trybie zdalnym za pomocą pilota FlexiDrive
- Gniazda elektryczne z przodu i z tyłu do zasilania i sterowania osprzętem
- Pozycja serwisowa urządzenia tnącego ułatwia czyszczenie
- Cena obejmuje gałkę kierownicy
- Cena nie obejmuje urządzenie tnące Combi 112 lub 122 cm: mulczowanie BioClip lub tylny wyrzut
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970601501
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 58 463,41 zł 79 900,00 zł 71 910,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 13,9 kW/18,9 KM |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 112-122 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 13 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 200 kg |
| Waga | 433 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider P524
