| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 13,9 kW/18,9 KM |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 112-122 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 13 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 200 kg |
| Waga | 433 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider P524

Opcje produktu