Husqvarna P 520DX Rider spalinowy
- Rider z napędem na 4 koła AWD, przeznaczony do całorocznych prac na złożonych obszarach
- Możliwość zamontowania kabiny
- Hydrauliczne wspomaganie kierowniczy
- Przegubowy układ umożliwia zachodzenie tylnych kół przy skręcie pod maszynę
- Wykaszanie miejsc trudnodostępnych pobliżu ogrodzenia, pod krzewami, ławkami parkowymi
- Żeliwna tylna oś. Napęd na 4 koła AWD, stabilność podczas jazdy po terenie pochyłym
- Pompy tłokowe o zmiennym wydatku z oddzielnymi przekładniami dla osi przedniej i tylnej
- Trzycylindrowy silnik diesla Kubota smarowany ciśnieniowo
- Wyjście do hydrauliki zewnętrznej. Zestaw pozwala sterować przystawkami mocowanymi z przodu: lemiesz do odśnieżania czy szczotka
- Pozycja serwisowa urządzenia tnącego ułatwia czyszczenie
- Szybkozłącze: łatwa wymiana urządzeń tnących, bez użycia narzędzi
- Cena obejmuje gałkę kierownicy
- Cena nie obejmuje urządzenie tnące Combi 132 lub 155 cm z mulczowaniem BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967985201
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 82 609,76 zł 112 900,00 zł 101 610,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 898 cm³ |
| Cylindry | 3 |
| Producent silnika | Kubota |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Moc znamionowa | 14,5 kW/19,7 KM |
| Pojemność akumulatora | 62 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 132-155 cm |
| Wysokość koszenia | 30-112 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 17,5 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 350 kg |
| Waga | 649 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider P520DX
.webp?1696944334426)