| Pojemność cylindra | 898 cm³ |
| Cylindry | 3 |
| Producent silnika | Kubota |
| Rodzaj paliwa | Diesel |
| Moc znamionowa | 14,5 kW/19,7 KM |
| Pojemność akumulatora | 62 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 132-155 cm |
| Wysokość koszenia | 30-112 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 17,5 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 350 kg |
| Waga | 649 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Rider P520DX
.webp?1696944334426)
Opcje produktu