Husqvarna P 524X EFI Rider spalinowy AWD
- Profesjonalny rider z napędem na 4 koła, przeznaczony dla firm zarządzających obiektami, klubów sportowych, do całorocznych prac na złożonych obszarach
- Wyposażony w konstrukcję zabezpieczającą przed skutkami przewrócenia się pojazdu ROPS i pasy bezpieczeństwa
- Silnik Kawasaki z górnymi zaworami 90°. Steruje wtryskiem paliwa i reguluje czas zapłonu. Elektroniczny wtrysk paliwa EFI zwiększa moc i moment obrotowy
- Gniazda elektryczne z przodu i z tyłu do zasilania i sterowania osprzętem
- Pompy tłokowe o zmiennym wydatku z oddzielnymi przekładniami dla osi przedniej i tylnej
- Elektrycznie włączany hamulec postojowy, również za pomocą pilota zdalnego sterowania FlexiDrive
- Hydrauliczne wspomaganie kierownicy, przegubowy układ umożliwia zachodzenie tylnych kół przy skręcie pod maszynę, minimalny promień skrętu przy pełnym skręcie
- Urządzenie tnące mocowane z przodu zapewnia dostęp do trawy w pobliżu ogrodzenia, pod krzewami, ławkami parkowymi
- Żeliwna tylna oś, uruchamianie noży sprzęgłom elektrycznym. Pozycja serwisowa urządzenia tnącego
- Cena obejmuje gałkę kierownicy
- Cena nie obejmuje urządzenia tnącego Combi 112, 122 lub 137 cm funkcją rozdrabniania BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970601601
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 62 853,66 zł 85 900,00 zł 77 310,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 15,6 kW/21,2 KM |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 112-137 cm |
| Wysokość koszenia | 25-100 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 13 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 200 kg |
| Waga | 472 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna P 524EFI
.webp?1697049162067)