| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Moc znamionowa | 15,6 kW/21,2 KM |
| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Szerokość koszenia | 112-137 cm |
| Wysokość koszenia | 25-100 mm |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Uruchamianie noży | Sprzęgło elektryczne |
| Maksymalna prędkość jazdy | 13 km/godz |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Maksymalny ładunek | 200 kg |
| Waga | 472 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna P 524EFI
.webp?1697049162067)
Opcje produktu
szt.