Husqvarna PW 235R Myjka ciśnieniowa
- Myjka wielozadaniowa z regulacją dyszy, posiada schowek na akcesoria, metalową pompę, zwijany elastyczny wąż wysokociśnieniowy
- Zdalna kontrola i bezprzewodowe ustawienie wymaganego ciśnienia bez potrzeby dokonywania regulacji urządzenia ani dyszy
- Maksymalna wydajność dzięki dwóm połączeniom obrotowym lancy natryskowej i szybkozłączkom do węży, dysz i akcesoriów
- Przezroczysta pianownica ułatwia sprawdzenie pozostałego poziomu detergentu
- Obrotowa dysza pomaga skutecznie pozbyć się trwałych zabrudzeń, płaska dysza z regulacją ciśnienia może być stosowana do szerokiego zakresu prac
- Cena obejmuje dyszę płaską i obrotową, rozpylacz piany FS 300
- Rekomendowane zastosowanie filtra do wody WF 300
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970457401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 840,65 zł 1 149,00 zł 1 034,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Rodzaj zasilania | Przewód |
| Napięcie, prąd | 230 V/8 A |
| Częstotliwość | 50 Hz 1 faza |
| Maksymalne ciśnienie | 135 bar |
| Wydatek wody | 350-520 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Długość węża | 8 m |
| Maksymalna wysokość samozasysania | 0,5 m |
| Pojemność pojemnika | 0, 5 L |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna PW 235R
