| Klasa zabezpieczenia elektrycznego | IP X5 |
| Rodzaj zasilania | Przewód |
| Napięcie, prąd | 230 V/8 A |
| Częstotliwość | 50 Hz 1 faza |
| Maksymalne ciśnienie | 135 bar |
| Wydatek wody | 350-520 L/godz |
| Maksymalna temperatura wody | 40 °C |
| Długość węża | 8 m |
| Maksymalna wysokość samozasysania | 0,5 m |
| Pojemność pojemnika | 0, 5 L |
Instrukcje obsługi Husqvarna PW 235R

Opcje produktu