Husqvarna LC 251i Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa z dwoma gniazdami na baterie, nadaje się do średnich i dużych ogrodów
- Wydajne koszenie dzięki szerokiemu zespołowi tnącemu i dwóm metodom koszenia: zbieranie dla schludnego trawnika i wyrzut boczny dla rzadziej koszonych obszarów
- Podczas koszenia w trudnych warunkach funkcja Power Boost automatycznie zwiększa prędkość ostrza, aby uzyskać dodatkową moc
- Kosiarka posiada tryb Save, który zmniejsza poziom hałasu, maksymalizuje czas pracy poprzez obniżenie prędkości ostrza, gdy nie jest wymagana pełna moc
- Ergonomiczny kąt uchwytu w połączeniu z łatwo dostępnym pałąkiem, szybka regulacja uchwytu na 2 wysokościach
- Centralna regulacja wysokości koszenia, jedna dźwignia steruje całym zespołem
- Składany uchwyt aby zminimalizować przestrzeń potrzebną do przechowywania i przenoszenia
- Dźwignia i blokada dźwigni zapewniają bezproblemowe uruchamianie i zatrzymywanie bez ryzyka przypadkowego uruchomienia
- Jest częścią systemu Bli-X 36 V firmy Husqvarna, co oznacza, że jednego akumulatora można używać do kilku narzędzi
- Cena nie zawiera zestawu BioClip, nakładki mulczującej i nóż Combi, akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970722401
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 194,31 zł 2 999,00 zł 2 699,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut boczny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 25,7 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 251i
