| Układ napędowy | Pchana, bez napędu |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Zbieranie/wyrzut boczny/mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 51 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | 65 L |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 25,7 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LC 251i
