Husqvarna LB 448iV Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Akumulatorowa kosiarka z napędem własnym o szerokości roboczej 48 cm, przeznaczona do użytku półprofesjonalnego
- Funkcja Save wydłuża czas pracy i nadaje się do zadań, które nie wymagają pełnej mocy, natomiast tryb PowerBoost, czyli automatyczne zwiększenie prędkości ostrza podczas koszenia w trudnych warunkach i aktywne chłodzenie umożliwiają cięcie bujnej i wysokiej trawy
- Metoda koszenia BioClip, trawa jest dwukrotnie cięta i rozdrabniana przed opadnięciem na trawnik, dla którego stanowi naturalny nawóz
- Wydłużony czas pracy jest możliwy dzięki gniazdom na podwójne akumulatory BLi-X 36 V, elastyczne wykorzystanie w różnych narzędziach Husqvarna
- Aluminiowe podwozie, obręcze z odlewu aluminiowego, 8 cali, z podwójnymi, uszczelnionymi łożyskami
- Gumowe opony posiadają głębszy bieżnik, co daje lepszą przyczepność i większy komfort jazdy
- Odporna na warunki atmosferyczne, na deszcz
- Wygodna, centralna regulacja wysokości koszenia ze sprężyną, z 5 ustawieniami
- Uchwyt jest regulowany poziomo i pionowo na 2 wysokościach dla optymalnej pozycji użytkownika
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania, a także zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Cena nie zawiera akumulatora i ładowarki, zestawu BioClip, wkładki BioClip
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970712501
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 3 657,72 zł 4 999,00 zł 4 499,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Przednie |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,6 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Wysokość koszenia | 30-60 mm |
| Moc znamionowa | 1,2 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga | 34 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 448iV
