| Układ napędowy | Napęd własny, zmienna prędkość |
| Koła napędowe | Przednie |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4,6 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 6 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 48 cm |
| Wysokość koszenia | 30-60 mm |
| Moc znamionowa | 1,2 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Aluminium |
| Waga | 34 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 448iV
