Husqvarna LB 246iS Kosiarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Kosiarka akumulatorowa z napędem własnym, funkcją mulczowania BioClip — trawa jest cięta na małe kawałki, które szybko się rozkładają i stają się naturalnym nawozem
- Gdy warunki koszenia są trudne i wymagana jest większa moc, funkcja Power Boost automatycznie zwiększa prędkość ostrza
- Tryb ekonomiczny Save maksymalizuje czas pracy akumulatora poprzez obniżenie obrotów, zmniejsza poziom hałasu
- Napęd na przednie koła i sterowanie o stałej prędkości ułatwia manewrowanie. Układ napędu na przednie koła włącza się za pomocą dźwigni
- Regulacja uchwytu nogą zapewnia wygodną obsługę: możliwe są dwa różne ustawienia wysokości
- Dźwignia hamulca i blokada dźwigni zapewniają bezproblemowe uruchamianie i zatrzymywanie bez ryzyka przypadkowego uruchomienia
- Centralna regulacja wysokości koszenia
- Składany uchwyt ułatwia przechowywanie i transport
- Podwójne gniazdo na baterie: 2 akumulatory zapewniają długi czas działania przy mniejszej liczbie przerw na ładowanie
- Kompatybilna z systemem BLi-X 36 V Husqvarna, który pozwala na elastyczne korzystanie z jednego akumulatora w różnych urządzeniach
- Cena nie obejmuje zestawu BioClip, wkładki BioClip, akumulatora i ładowarki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970787501
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 2 413,82 zł 3 299,00 zł 2 969,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Przednie |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 27 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 246iS

