| Układ napędowy | Napęd własny, jeden bieg |
| Koła napędowe | Przednie |
| Prędkość jazdy w przód, max | 4 km/godz |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna, 7 stopni |
| Metody koszenia | Mulczowanie/BioClip |
| Szerokość koszenia | 46 cm |
| Wysokość koszenia | 25-75 mm |
| Moc znamionowa | 0,9 kW |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Pojemność kosza | Bez kosza |
| Materiał obudowy | Stal |
| Waga | 27 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna LB 246iS
