Husqvarna ZTH Z448 Kosiarka spalinowa o zerowym promieniu skrętu
- Kosiarka o zerowym promieniu skrętu zaprojektowana dla małych i średnich trwników wyposażona w zintegrowaną przekładnię tłumiącą hałas, hamulec postojowy i profesjonalne urządzenie tnące
- Przekładnia Parker zapewnia oszczędność paliwa, większą moc i płynniejszą pracę
- Wytrzymałe piasty noży ze smarowanymi łożyskami z wałeczkami stożkowymi
- 17-stopniowa regulacja wysokości układu tnącego dzięki sterowaniu nożnemu, wyrzut boczny z opcją mulczowania
- Zdejmowany, stalowy panel podłogowy zapewnia dostęp do pasków, usprawniając czyszczenie i konserwację
- Składany pałąk zabezpieczający można obniżyć w ciasnych miejscach
- Kosiarka utrzymuje przyczepność na wzniesieniach, zwiększając pewność i prędkość pracy
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967984602
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 32 853,66 zł 44 900,00 zł 40 410,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Szerokość koszenia | 122 cm |
| Wysokość koszenia | 38-114 mm |
| Moc wyjściowa | 16,1 kW/21,9 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22,7 L |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 12,9 km/godz |
| Metody koszenia | Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Waga | 329 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna ZTH Z448
