| Pojemność cylindra | 726 cm³ |
| Cylindry | 2 |
| Producent silnika | Kawasaki |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Typ urządzenia tnącego | Spawane |
| Szerokość koszenia | 122 cm |
| Wysokość koszenia | 38-114 mm |
| Moc wyjściowa | 16,1 kW/21,9 KM |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22,7 L |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 12,9 km/godz |
| Metody koszenia | Rozdrabnianie/Wyrzut boczny |
| Waga | 329 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna ZTH Z448

Opcje produktu