Husqvarna 564 XP Pilarka spalinowa łańcuchowa z wtryskiem paliwa
- Profesjonalna pilarka z wtryskiem paliwa i natychmiastowym przyspieszeniem do pielęgnacji drzew
- Technologia wtrysku paliwa zapewnia dynamiczne dostarczanie paliwa w porównaniu z silnikiem gaźnikowym, umożliwia szybszą adaptację do różnych warunków, maksymalną wydajność przez cały dzień pracy
- Technologia prostego uruchamiania niezależnie od tego, czy silnik jest zimny, czy rozgrzany
- Sprzęgło zewnętrzne dla lepszej równowagi
- Duży montaż prowadnicy, solidną skrzynią korbową i odpowiednim smarowaniem łańcucha zapewnia możliwość pracy dłuższymi prowadnicami do — 28 cali
- Filtr magnetyczny chroni silnik
- Układ Air Injection usuwa 98% wciąganego pyłu
- Korek wlewu paliwa z odchyalnym uchwytem, proste otwieranie nawet w grubych zimowych rękawicach
- Zatrzaskowa osłona cylindra umożliwia szybką wymianę lub oczyszczenie świecy
- Skuteczne amortyzatory LowVib pochłaniają wibracje, oszczędzając ramiona i dłonie użytkownika
- Podniesiony znacznik do ścinki zapewnia doskonałą widoczność
- Obsługa serwisowa: czytelne kody błędów w Husqvarna Service Hub umożliwiają dokładne rozwiązywanie problemów podczas podłączania i odczytywania pilarki
- Cena obejmuje ostrogę, łańcuch, prowadnicę 18 cali z końcówką gwiazdkową
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970711418
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 4 821,95 zł 6 590,00 zł 5 931,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 21 m/s |
| Pojemność cylindra |
62,4 cm³
|
| Moc wyjściowa | 4 kW/5,4 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 38 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie |
C85
|
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 5,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

