| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 21 m/s |
| Pojemność cylindra |
62,4 cm³
|
| Moc wyjściowa | 4 kW/5,4 KM |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 38 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 70 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 45 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 18 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie |
C85
|
| Podziałka | 3/8" |
| Waga | 5,8 kg |
