Husqvarna Automower 560 EPOS Kosiarka automatyczna robot koszący
- Bezprzewodowy robot koszący do wydajnej pielęgnacji trawników komercyjnych, do sportowych boisk treningowych. Obrotowa oś przednich kół poprawia przyczepność na nierównych i pagórkowatych nawierzchniach, radzi sobie z nierównymi powierzchniami i zboczami o nachyleniu do 50%
- Wirtualna obsługa dzięki technologii satelitarnej Husqvarna EPOS umożliwia dokładność do 2 cm
- Możliwość wyboru schematu koszenia: po liniach równoległych, romby, trójkąty i szachownica
- Światła bezpieczeństwa z pulsującym lub stałym światłem w celu zapewnienia widoczności podczas pracy w nocy
- Husqvarna Fleet Services zapewnia monitorowanie, kontrolowanie ze smartfona, tabletu lub laptopa
- Wbudowane czujniki wykorzystujące technologię radarową pomagają wykrywać obiekty, zmniejszać prędkość i unikać poważnych kolizji. Jeśli kosiarka Automower napotka przeszkodę, zatrzymuje się lub zmienia kierunek
- Możliwość mycia zewnętrznej i spodniej części za pomocą wody z węża
- Położenie serwisowe 180° będzie przydatne na twardych powierzchniach bez powodowania zadrapań i uszkodzeń obudowy
- Spersonalizowane obszary robocze za pomocą unikalnego harmonogramu, tymczasowe strefy wyłączone na potrzeby prac budowlanych, siewów lub podczas imprez za pomocą aplikacji mobilnej
- Husqvarna Automower automatycznie oblicza najbardziej efektywną trasę do punktu dokowania stacji ładującej, będzie zmieniać swoją trasę na trawniku, aby uniknąć pozostawiania widocznych śladów. Wyznacz i zaznacz na mapie miejsce postojowe dla konserwacji robota, na polecenie robot parkuje tam automatycznie w oczekiwaniu na serwis, czyszczenie
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia, tarcza tnąca z 5 ostrzami. Sprężynowy układ tnący elastycznie dostosowuje się do konturów i nierówności podłoża, zapewniając optymalne rezultaty cięcia
- Zabezpieczenie GPS przed kradzieżą, wyposażony w czujniki bezpieczeństwa, automatyczne i natychmiastowe wyłączenie funkcji koszenia w przypadku przewrócenia się urządzenia lub podniesienia go z podłoża
- Odporna na warunki atmosferyczne, zaprojektowana do pracy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu
- Cena obejmuje stację ładującą, zasilacz, kabel niskonapięciowy 2 m
- Cena nie obejmuje dodatkowe noże, szczotki do kół
- Można dodatkowo dokupić stację referencyjną EPOS RS5 lub EPOS RS 4G, która nie wymaga połączenia z Internetem i zapewnia większą dokładność pozycji robota (około 2 cm)
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970730411
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (2 szt)
-
-
- Cena netto: 23 407,32 zł 31 990,00 zł 28 791,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 12000 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 6000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 400 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 50 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/7 A |
| Pojemność akumulatora | 8 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 150 min |
| Standardowy czas ładowania | 55 min |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-60 mm |
| Szerokość koszenia | 26 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Nie |
| Łączność bezprzewodowa | Komórkowa, Bluetooth |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Zasięg dla stacji RS5 / RS4G / chmura | 500 m / 25 km / nieograniczony |
| Waga | 17,3 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie

Zaleca się, aby w przypadku zakupu kosiarki Husqvarna Automower 560 z systemem EPOS lokalny Diler Husqvarna przeprowadził kontrolę ogrodu
