Husqvarna Automower 410XE Nera Kosiarka automatyczna robot koszący z zestawem instalacyjnym EPOS
- Nadaje się do trawników o powierzchni do 1500 m², wirtualna ścieżka transportowa, kierowanie przez EPOS
- Możliwość instalacji bez przewodów za pomocą technologii satelitarnej Husqvarna EPOS, tworzy wirtualne granice z dokładnością 2-3 cm
- System koszenia: 2 tarcze z 3 nożami rotacyjnymi. Funkcja EdgeCut dla zminimalizowania dokaszania krawędzi trawnika
- Aplikacja Automower Connect pozwala zintegrować z inteligentnym domem, zsynchronizować działanie z warunkami pogodowymi. Zapewnia zdalne sterowanie głosowe, w tym uruchamiania, zatrzymywania i parkowania
- Funkcja sterowania strefowego Zone Control umożliwia tworzenie obszarów roboczych z różnymi ustawieniami i tymczasowych stref niedostępnych
- Aby zapobiec powstawaniu nieestetycznych śladów, robot koszący za każdym razem zmienia sposób przejazdu
- Elektryczna regulacja wysokości koszenia
- Kosiarka automatycznie przerywa harmonogram koszenia w przypadku mrozu, pomagając chronić trawnik
- Tryb odnowy trawnika. Czynnik pogody dostosowuje czas pracy do szybkości wzrostu trawy
- Włączenie trybów cięcia punktowego i po spirali pozwala kosić obszary o wysokiej trawie
- Funkcja sterowania strefowego Automower
- Systematyczny sposób koszenia w wąskich przejściach zmniejsza liczbę zakrętów i uderzeń
- Obudowę i spód robota koszącego można umyć za pomocą węża ogrodowego
- Kod PIN, alarm, czujnik podnoszenia, czujnik przechylenia
- Wbudowany radar pomaga w wykrywaniu obiektów, kosiarka skręca i unika uderzenia
- Funkcja GPS pozwala śledzić aktualną pozycję i minimalizować ryzyko kradzieży
- Cena obejmuje moduł EPOS Plug-in, stację ładującą, dodatkowe noże 9 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 10 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki, stacji referencyjnej EPOS
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970654455
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: jest w magazynie (5 zes)
-
-
- Cena netto: 9 504,07 zł 12 989,00 zł 11 690,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 1500 m² |
| Wielkość obszaru – sport | 1000 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 60 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Wirtualny, fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 30 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 godz |
| Przewody doprowadzające | Wirtualna ścieżka transportowa |
| System ładowania | Automatyczny/2,2 A |
| Pojemność akumulatora | 5 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 100 min |
| Standardowy czas ładowania | 90 min |
| System koszenia | 2 tarcze z 3 nożami rotacyjnymi |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
| Wysokość koszenia | 20-55 mm |
| Szerokość koszenia | 22 cm |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Wyświetlacz | Kolorowy wyświetlacz TFT 2,8" QVGA |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth, Komórkowa, Wi-Fi |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Automower Connect |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | FOTA |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik radarowy |
| Zasięg dla stacji RS1 / RS5 | 100 m / 250 m |
| Waga | 12,5 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 410XE Nera

Obowiązkowa kontrola ogrodu zostanie przeprowadzona przez lokalnego Dilera Husqvarna przy zakupie kosiarki Husqvarna Automower 410XE Nera z zestawem instalacyjnym EPOS