Husqvarna Automower 105 Kosiarka automatyczna robot koszący
- Kompaktowa 3-kołowa kosiarka automatyczna przeznaczona do trawników o powierzchni do 600 m², a także może obsługiwać zbocza o nachyleniu do 25%
- Niewielki rozmiar zapewnia lepszą zwrotność w małych ogrodach i ułatwiają przenoszenie między trawnikami
- 2 punkty rozpoczynania koszenia. Równomierny efekt koszenia na całym trawniku dzięki możliwości rozpoczęcia koszenia w dwóch różnych miejscach wzdłuż opatentowanego przewodu doprowadzającego, poza stacją ładującą
- Jeśli trawnik ma 2 obszary, które nie są połączone przejściem dla kosiarki, można skonfigurować obszar odrębny
- Po zainstalowaniu kosiarkę należy ręcznie przenieść między tymi dwoma obszarami, a kosiarka będzie kosić przez określony czas lub do momentu rozładowania akumulatora
- Cena obejmuje stację ładującą, dodatkowe noże 6 szt, zasilacz, kabel niskonapięciowy 5 m
- Cena nie obejmuje szczotki do kół, przewód ograniczający, szpilki
- Obserwuj produkt:
- Kod: 967645411
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Uwagi do zamówienia: produkt wycofany z oferty producenta
- Cena netto: 2 560,16 zł 3 499,00 zł 3 149,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Maksymalna powierzchnia trawnika | 600 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 43 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 25 % |
| Maksymalny czas aktywności | 14 godz |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny/1,3 A |
| Pojemność akumulatora | 2,1 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 70 min |
| Standardowy czas ładowania | 50 min |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-50 mm |
| Szerokość koszenia | 17 cm |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,1" |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Nie |
| Integracja ze Smart Home | Nie |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Nie dostępne |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 6,9 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 105
