| Maksymalna powierzchnia trawnika | 600 m² |
| Obszar koszenia na godzinę | 43 m² |
| Typ pętli ograniczającej | Fizyczny przewód |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 25 % |
| Maksymalny czas aktywności | 14 godz |
| Przewody doprowadzające | 1 |
| System ładowania | Automatyczny/1,3 A |
| Pojemność akumulatora | 2,1 Ah |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 70 min |
| Standardowy czas ładowania | 50 min |
| Regulacja wysokości koszenia | Ręczna |
| Wysokość koszenia | 20-50 mm |
| Szerokość koszenia | 17 cm |
| Wyświetlacz | Graficzny wyświetlacz monochromatyczny 2,1" |
| Łączność bezprzewodowa | Nie |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Nie |
| Integracja ze Smart Home | Nie |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Nie dostępne |
| Wykrywanie obiektów | Nie |
| Waga | 6,9 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Automower 105

Opcje produktu