Husqvarna Aspire PE5-P4A Podkrzesywarka akumulatorowa bez baterii i ładowarki
- Akumulatorowa minipilarka do użytku z wysięgnikiem lub bez niego, pozwala na cięcie gałęzi o średnicy do 75 mm
- Łatwe mocowanie i regulacja wysięgnika do 1,7 m
- Teleskopowy trzonek zwiększa zasięg do 3 metrów bez używania drabiny, ułatwia dotarcie do wyższych gałęzi
- Wyposażona w miękki uchwyt z beznarzędziową wymianą łańcucha i prowadnicy
- Kompatybilna z wieloma innymi akumulatorami 18 V i ładowarkami uczestniczących marek
-
Dołączony jest hak do przechowywania, który można zamontować bezpośrednio na ścianie
-
Cyfrowy interfejs użytkownika zapewnia wygodny podgląd stanu akumulatora narzędzia bezpośrednio na wyświetlaczu
-
Umożliwia łatwe włączanie i wyłączanie urządzenia za pomocą jednego przycisku, automatyczne wyłączanie w przypadku pozostawienia bez nadzoru
-
Husqvarna Connect: w przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania, zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Niski poziom hałasu, kompaktowy rozmiar
- Cena nie obejmuje akumulator i ładowarki w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970621402
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 657,72 zł 899,00 zł 809,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 5 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 18 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 12,7 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 5 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP11G |
| Podziałka | 1/4" |
| Łączność bezprzewodowa | Husqvarna Connect |
| Waga | 2,8 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Aspire PE5-P4A
