| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 5 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 18 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 12,7 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 5 in |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP11G |
| Podziałka | 1/4" |
| Łączność bezprzewodowa | Husqvarna Connect |
| Waga | 2,8 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Aspire PE5-P4A
