Husqvarna Aspire C15X-P4A Pilarka akumulatorowa łańcuchowa bez baterii i ładowarki
- Kompaktowa, łatwa w obsłudze pilarka do prac porządkowych w ogrodzie, jest zoptymalizowana do przycinania, wycinki mniejszych drzew
- Niezawodne rezultaty nawet w wąskich przestrzeniach, duża prędkość cięcia, niski poziom hałasu
- Wąska konstrukcja korpusu zapewnia doskonałą zwrotność i wygodę użytkowania
- Drobne nacięcia optymalizują również zdrowie drzew i nadają projektom stolarskim schludne wykończenie
- Inteligentny cyfrowy interfejs użytkownika dzięki któremu można kontrolować stan akumulatora, włączony hamulec łańcucha
- Wyposażona w automatyczne wyłączanie, jeśli nie jest używana przez 180 sekund, co zmniejsza ryzyko obrażeń i wydłuża żywotność baterii
- System 18 V "Power for alliance", jeden akumulator może być używany do zasilania wielu narzędzi różnych marek
- W przypadku podłączonego urządzenia z funkcją Bluetooth aplikacja Husqvarna Connect zapewnia dodatkowe informacje, takie jak czas pracy i stan ładowania, a także zalecenia w zakresie konserwacji i serwisu
- Miękki uchwyt zapewnia maksymalny komfort podczas pracy
- Pilarka Aspire wyposażona w specjalnie zaprojektowany hak do przechowywania na ścianie
- Napinanie łańcucha oraz montaż prowadnicy bez użycia narzędzi
- Cena obejmuje prowadnicę 10 cali z końcówką gwiazdkową, ostrogę, łańcuch
- Cena nie obejmuje ładowarki P4A 18-C70, akumulatora P4A 18-B72 w zestawie
- Obserwuj produkt:
- Kod: 970720502
- Producent: Husqvarna
- Dostępność: brak w magazynie (0 szt)
-
-
- Cena netto: 730,89 zł 999,00 zł 899,00 zł
Kupuj na raty 10x0%
![]()


| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 14,5 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 18 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 25 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10" |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP11G |
| Podziałka | 1/4" mini |
| Waga | 2,1 kg |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie
Instrukcje obsługi Husqvarna Aspire C15X-P4A
