| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 14,5 m/s |
| Napięcie/pojemność akumulatora | 18 V |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 25 cm |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 30 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cm | 25 cm |
| Długość prowadnicy w zestawie, cale | 10" |
| Rodzaj łańcucha w zestawie | SP11G |
| Podziałka | 1/4" mini |
| Waga | 2,1 kg |
Instrukcje obsługi Husqvarna Aspire C15X-P4A
